Kysy nosto-ovista tai pyydä tarjous

Jätä yhteydenottopyyntö lomakkeella. Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.



    Yhteystiedot

    MYYNTI
    09 3154 3041

    ASENNUKSET
    09 3154 3042

    HUOLTO
    09 3154 3044

    ASIAKASPALVELU
    09 3154 3043

     

    Kiiminki
    Nikkarinlenkki 2,
    90900 Kiiminki
    Seinäjoki
    Runkotie 18 B 10,
    60100 Seinäjoki
    Tuusula
    Kelatie 14 F,
    01450 Tuusula
    Espoo
    Vallikallionkatu 1,
    02650 Espoo

    Myynti

    Oletko se sinä?

    Puh. 0456717116

    Soita numeroon yllä!

    Johannes Kellokoski

    Puh. 040 773 0017 johannes.kellokoski@doorway.fi

    Myynti

    Etelä-Suomi

    Jani Koivula

    Puh. 040 773 0014 jani.koivula@doorway.fi

    Myynti

    Länsi- ja Keski-Suomi

    Janne Siekkinen

    Puh. 040 148 6570 janne.siekkinen@doorway.fi

    Myynti

    Pohjois- ja Itä-Suomi

    Asennukset

    Huolto

    Jari-Matti Matikainen

    Puh. 040 773 0015 jari-matti.matikainen@doorway.fi

    Huoltopäällikkö

    Huoltoasennukset, varaosat ja korjaukset

    Jaakko Hannuksela

    Puh. 040 773 0012 jaakko.hannuksela@doorway.fi

    Myynti

    Huoltosopimukset

    Hallinto

    Sanni Mikkonen

    Puh. 044 773 0063 sanni.mikkonen@doorway.fi

    Asiakaspalvelu

    Olli Kellokoski

    Puh. 040 773 0011 olli.kellokoski@doorway.fi

    Toimitusjohtaja

    Juha Kellokoski

    Puh. 040 773 0016 juha.kellokoski@doorway.fi

    Operatiivinen johtaja

    Olli Junes

    Puh. 045 671 7116 olli.junes@doorway.fi

    Myynti- ja markkinointijohtaja

    Sirpa Sankala

    Puh. 040 773 0018 sirpa.sankala@doorway.fi

    Toimitukset