Doorway > Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Yksi soitto riittää

Myynti

09 3154 3041

Asennukset

09 3154 3042

Huolto

09 31543044

Asiakaspalvelu

09 3154 3043

Toimipisteet

Kiiminki
Nikkarinlenkki 2,
90900 Kiiminki
Seinäjoki
Runkotie 18 B 10,
60100 Seinäjoki
Tuusula
Kelatie 14 F,
01450 Tuusula
Espoo
Vallikallionkatu 1,
02650 Espoo

Henkilöstö

Myynti

Annika Hautamäki

Puh. 040 773 0021 annika.hautamaki@doorway.fi

Myynti

Länsi-Suomi

Johannes Kellokoski

Puh. 040 773 0017 johannes.kellokoski@doorway.fi

Myynti

Etelä-Suomi

Jani Koivula

Puh. 040 773 0014 jani.koivula@doorway.fi

Myynti

Keski-Suomi

Janne Siekkinen

Puh. 040 148 6570 janne.siekkinen@doorway.fi

Myynti

Pohjois- ja Itä-Suomi

Asennukset

Huolto

Jari-Matti Matikainen

Puh. 040 773 0015 jari-matti.matikainen@doorway.fi

Huoltopäällikkö

Huoltoasennukset, varaosat ja korjaukset

Jaakko Hannuksela

Puh. 040 773 0012 jaakko.hannuksela@doorway.fi

Myynti

Huoltosopimukset

Hallinto

Sanni Mikkonen

Puh. 044 773 0063 sanni.mikkonen@doorway.fi

Asiakaspalvelu

Olli Kellokoski

Puh. 040 773 0011 olli.kellokoski@doorway.fi

Toimitusjohtaja

Juha Kellokoski

Puh. 040 773 0016 juha.kellokoski@doorway.fi

Operatiivinen johtaja

Olli Junes

Puh. 045 671 7116 olli.junes@doorway.fi

Myynti- ja markkinointijohtaja

Sirpa Sankala

Puh. 040 773 0018 sirpa.sankala@doorway.fi

Toimitukset