Kysy nosto-ovista tai pyydä tarjous

Jätä yhteydenottopyyntö lomakkeella. Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.



    Myynti - Teollisuuden nosto-ovet

    Johannes Kellokoski

    Puh. 040 773 0017 johannes.kellokoski@doorway.fi

    Teollisuuden nosto-ovet

    Etelä-Suomi

    Jani Koivula

    Puh. 040 773 0014 jani.koivula@doorway.fi

    Teollisuuden nosto-ovet

    Länsi- ja Keski-Suomi

    Janne Siekkinen

    Puh. 040 148 6570 janne.siekkinen@doorway.fi

    Teollisuus- ja autotallin nosto-ovet

    Pohjois- ja Itä-Suomi

    Myynti - Autotallin nosto-ovet

    Jore Hakkarainen

    Puh. 040 773 0127 jore.hakkarainen@doorway.fi

    Autotallin nosto-ovet

    Koko-Suomi

    Antton Kellokoski

    Puh. 040 773 0021 antton.kellokoski@doorway.fi

    Autotallin nosto-ovet

    Koko-Suomi

    Jani Koivula

    Puh. 040 773 0014 jani.koivula@doorway.fi

    Teollisuuden nosto-ovet

    Länsi- ja Keski-Suomi

    Janne Siekkinen

    Puh. 040 148 6570 janne.siekkinen@doorway.fi

    Teollisuus- ja autotallin nosto-ovet

    Pohjois- ja Itä-Suomi

    Asennukset

    Tommi Pyörälä

    Puh. 040 773 0019 tommi.pyorala@doorway.fi

    Teollisuusovet

    Asennukset ja aikataulutus

    Sanni Mikkonen

    Puh. 044 773 0063 sanni.mikkonen@doorway.fi

    Autotallinovet

    Asennukset ja aikataulutus

    Mikko Koivula

    Puh. 044 773 0065 mikko.koivula@doorway.fi

    Asennuksen kehitys

    Huolto

    Jari-Matti Matikainen

    Puh. 040 773 0015 jari-matti.matikainen@doorway.fi

    Huoltopäällikkö

    Huollot, varaosat ja korjausarviot

    Jaakko Hannuksela

    Puh. 040 773 0012 jaakko.hannuksela@doorway.fi

    Myynti

    Huoltosopimukset

    Hallinto

    Olli Kellokoski

    Puh. 040 773 0011 olli.kellokoski@doorway.fi

    Toimitusjohtaja

    Juha Kellokoski

    Puh. 040 773 0016 juha.kellokoski@doorway.fi

    Operatiivinen johtaja

    Olli Junes

    Puh. 045 671 7116 olli.junes@doorway.fi

    Myynti- ja markkinointijohtaja

    Sirpa Sankala

    Puh. 040 773 0018 sirpa.sankala@doorway.fi

    Toimitukset

    Yhteystiedot

    MYYNTI
    09 3154 3041

    ASENNUKSET
    09 3154 3042

    HUOLTO
    09 3154 3044

    ASIAKASPALVELU
    09 3154 3043

     

    Espoo
    Vallikallionkatu 1,
    02650 Espoo
    Tuusula
    Kelatie 14 F,
    01450 Tuusula
    Seinäjoki
    Runkotie 18 B 10,
    60100 Seinäjoki
    Kiiminki
    Nikkarinlenkki 2,
    90900 Kiiminki
    Rovaniemi
    Rovakatu 17,
    96100 Rovaniemi